PL DE EN

Nasza oferta obejmuje

wszystko co jest związane z projektami architektonicznymi oraz wnętrz

Architektura

Wnętrza

Projekt i nadzór

Wykończenie pod klucz

Home Staging

Architektura

Projektowanie architektoniczne, budowlane i wykonawcze: budynków usługowych, użyteczności publicznej, budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, obiektów przemysłowych oraz osiedli wraz z ich otoczeniem.

 

Nasze dokumentacje opracowywane są w pełnym zakresie: architektury, konstrukcji, instalacji elektrycznych, sanitarnych, systemu chłodzenia i ogrzewania, projektów dróg, badań geologicznych i innych, niezbędnych do całkowitego zamknięcia procesu inwestycyjnego.

Portfolio

Wnętrza

Aranżacja wnętrz obiektów mieszkalnych - apartamentów i domów, wnętrz komercyjnych – biur, restauracji, sklepów i innych wnętrz usługowych. Projektowanie mebli i wzornictwo.

 

Do każdego projektu wnętrza tworzymy wizualizacje 3D różnych ujęć, tak aby inwestor mógł w pełni uzmysłowić sobie wizję architekta. Specjalizujemy się w eleganckich i nowoczesnych wnętrzach. Dużą wagę przywiązujemy do oświetlenia budującego klimat i niepowtarzalny charakter inwestycji.

Portfolio

Projekt i nadzór

Kompleksowa usługa projektowa – architektury, wnętrza wraz z nadzorem autorskim. Po przebyciu fazy projektowej wspieramy klienta w całym procesie realizacji, pomagamy w doborze wykonawców, kontrolujemy zgodność realizaowanych prac z projektem.

 

Doradzamy w zakresie doboru akcesoriów i sprzętów. Wspólnie z klientem odwiedzamy showroomy, salony sprzedaży i galerie i pomagamy podjąć trafne decyzje.

Wykończenie pod klucz

Wychodząc naprzeciw potrzebom tych najbardziej zapracowanych, którzy w wirze codziennych spraw po prostu nie mogą zająć się czasochłonnym procesem aranżacji i wykończenia mieszkania proponujemy ofertę „Mieszkania pod klucz”.

 

Nie musicie już martwić się kwestiami zakupów, transportu czy zmaganiami z ekipą remontową. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia oraz współpracy z najwyższej klasy fachowcami pragniemy oddać w Wasze ręce profesjonalnie zaprojektowane, wykończone i posprzątane mieszkanie, do którego od razu możecie się wprowadzić.

Home Staging

Oferujemy profesjonalne przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem. Pomagamy właściwie zaprezentować nieruchomość oraz uwypuklić jej zalety, tak aby udało się ją sprzedać możliwie za jak najwyższą cenę oraz w jak najkrótszym czasie.

 

Jesteśmy w stanie skrócić czas sprzedaży o 40% a także w zwiększyć realną wartość nieruchomości.

Jak wygląda współpraca

Poniżej przedstawiamy Państwu jak przebiega cały proces twórczy

Każdy projekt architektoniczny bądź wnętrza jest różny, tak jak różne są potrzeby i oczekiwania klienta. Projekty różnią się stopniem skomplikowania, przeznaczeniem, każdy ma swój wyjątkowy charakter, stąd konieczność indywidualnego podejścia do każdego z nich.

01

Koncepcja i wizualizacja

Najistotniejsze podczas powstawania projektu to oczekiwania klienta co do estetyki, funkcjonalności oraz budżetu. Na tym etapie klient określa swoje potrzeby i razem z nim opracowujemy strategię działania.

 

Analizujemy potencjał istniejącej nieruchomości,tworzymy pierwsze rzuty, dobieramy rozwiązania i materiały. Na podstawie wspólnych uzgodnień powstają wstępne wizualizcje 3D. Na ich podstawie ostatecznie ustalamy cele naszej współpracy. Finalnie powstają wizualizacje uwzględniające dobrane wspólnie materiały, akcessoria, meble czy sprzęty.

02

Projekt wykonawczy

Po zatwierdzeniu przez klienta kocepcji następuje faza wykonawcza. W tej fazie tworzymy rysunki techniczne niezbędne do realizacji koncepcji takie jak schematy instalacji elektrycznych, sanitarnych etc..

 

Skupiamy się na detalach projektu, tak aby przygotować go do finalizacji. Polecamy specjalistów w danych branżach i wykonawców oraz tworzymy zestawienie ilościowe niezbędnych materiałów.

03

Nadzór Autorski

Etap ten polega na przekazaniu projektu inwestorowi wraz z jego  omówieniem oraz nadzór nad zgodnością pracy wykonawców z projektem. Szczególną uwagę zwracamy na estetykę wykonywanych prac.

 

Wspieramy klienta w rozmowach z wykonawcami i specjalistami, doradzamy przy zakupie materiałów wykończeniowych, mebli i sprzętów.

 

Wspólnie z klientem odwiedzamy showroomy, salony sprzedaży i galerie i pomagamy podjąć trafne decyzje.

04

Nadzór inwestorski

Dla inwestorów ceniących sobie spokój oraz pewność rzetelnej realizacji projektu oferujemy nadzór inwestorski. Polega on na kompleksowym prowadzeniu inwestycji za klienta i przygotowaniu inwestycji "pod klucz".

 

Prowadzimy negocjacje z wykonawcami i nadzorujemy ich pracę, wykonujemy zamówienia, dbamy o to, aby każdy szczegół był wykonany terminowo i zgodnie z projektem. Dopilnujemy, aby przed oddaniem nieruchomości inwestorowi była ona przygotowana do użytku w 100% włącznie z kompleksowym sprzątaniem czy dekorowaniem.

Zakres projektu

Mogą Państwo zamówić kompleksową usługę obejmującą wszystkie przedstawione powyżej etapy, lub też tylko wybraną część np. tylko koncepcję.

Kontakt